• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Кубішин Богдан Ігорович.

29 березня загинув 19-річний Богдан Кубішин з села Довгомостиська, Мостиського району, Львівської області.  Боєць 24-ї окремої механізованої бригади ОМБр загинув в зоні бойових дій поблизу Попасної на Луганщині, військовослужбовець загинув від кулі ворожого снайпера.

Кубішин Богдан Ігорович, 09.08.1987 р.н., народився в с.Довгомостиська Мостиського району. У 2012 році закінчив місцеву школу. Навчався в ПТУ №20 м.Львова за спеціальністю «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», оператор ком`ютерного набору. З місця навчання характеризувався як хороший, дисциплінований учень, займався спортом, з повагою відносився до педагогічних працівників училища. Після закінчення училища Богдан працював в приватних установах, в «Бадер-Україна». Восени 2016 року разом з старшим братом Володимиром заключили контракт на проходження служби в Збройних силах України.

    Богдан народився в багатодітній сім`ї. Батько Богдана помер, коли йому було 4 роки. Троє братів Володимир, Богдан і Мар`ян залишилися напівсиротами. Богдан в дитинстві прислуговував в місцевій церкві. Мав багато друзів.