• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлових приміщень площею 93,3 м2 в адмінбудинку районної ради, що знаходяться за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул.Грушевського,22 для розміщення:

  • фінансових установ;

      -  кафе (продаж товарів підакцизної групи).

 

                                               Умови надання в оренду приміщення:

 

         Орендар зобов'язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Ціна за оренду приміщення (для фінансових установ)  за перший базовий місяць становить 9649,05 (дев'ять тисяч шістсот сорок дев'ять) гривень 05 копійок.

         Ціна за оренду приміщення (для  кафе (продаж товарів підакцизної групи)) за перший базовий місяць становить 4824,53 (чотири тисячі вісімсот двадцять чотири) гривні 53 копійки.                                                                                 

         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 08.08.2016 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).

       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (відділ з питань власності та управління комунальним майном).