• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Мостиська районна рада та Мостиська районна державна адміністрація долучилися до 22-ї волонтерської поїздки керівників районів та міст Львівщини у зону АТО

     20-24 липня голова Мостиської районної ради Володимир ГОРБАЦЬО та голова Мостиської райдержадміністрації Степан БУНЯК прийняли участь у першій спільній поїздці членів АМР “Ради Львівщини ” та волонтерів у зону АТО, аби, попри війну, збудувати міцний місток між Заходом та Сходом.

У рамках поїздки делегація у складі голови та депутатів  обласної ради, представників 15 районних рад, та м.Моршина відвідали 6 районів Луганської області та м.Рубіжне.

Під час зустрічі у Луганській військово-цивільній адміністрації делегації Львівської та Луганської областей обговорили напрямки співпраці в умовах військових дій. Від Мостищини участь в даній поїздці прийняли голова Мостиської районної ради Володимир ГОРБАЦЬО та голова Мостиської райдержадміністрації Степан БУНЯК.  В складі делегації ми разом з головою Пустомитівської районної ради перебували у Новоайдарівському районі Луганщини, ознайомилися з підприємствами, установами та відвідали наших десантників 80-ї бригади (м.Львів) та 24-ї бригади (м.Яворів). В ході цього візиту у м.Новоайдар було підписано Меморандум про співпрацю між Новоайдарівською районною радою, Новоайдарівською районною державною адміністрацією Луганської області та Мостиською районною радою, Мостиською районною державною адміністрацією Львівської області

В день річниці визволення від незаконних збройних формувань м.Сєвєродонецька делегація львів’ян подарувала спортивний дитячий майданчик Обласному інтернату для дітей.

Учасники делегації не забули і про хлопців на передовій, адже спільно з волонтерами та благодійниками вдалось доставити на  блок-пости 2 вантажівки  з продуктами та речами першої необхідності. У складі своїх груп голова районної ради В.Горбацьо та голова райдержадміністрації С.Буняк побували у населених пунктах: Щасті, Новоайдарі, Попасній, Штормовому, Старобільську.

Також плануємо на Мостищині приймати діток з Луганської області на відпочинок та святкування Дня Незалежності України, щоб вони відвідали наш край та пізнали наші традиції, святкування.

Голова Мостиської районної ради дякує усім хто долучився до збору продуктів та речей першої необхідності нашим воїнам, а саме:  Олегу Гісу, Ігору Духничу, Уляні Зарічній, Миколі Охендушкевичу, працівникам районної ради, працівникам культури, працівникам освіти, працівникам медицини, Івану Шпегу, Ярославу Колодці, Любі Марко, Ярославу Миську, Сергію Антонюку, Йосифу Ящишину, Роману Синякевичу, Петру Ящишину, Ярославу Дарнобиту, Галині Яхимець, Любомиру Збитковському, Ігору Гісу, Юрію Даниліву.