• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

ПРОЕКТ порядку денного VІ сесії Мостиської районної ради VІІ скликання 23 серпня 2016 р.

1.  Про порядок денний VІ сесії Мостиської районної ради VІІ скликання
2.  Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мостиського району за І-е півріччя 2016 року.
3.  Про виконання районного бюджету за 7 місяців 2016 року.
4.  Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
5.  Про відзначення Дня Прапора та 25-ї річниці Незалежності України.
6. Про хід виконання Програми зайнятості населення Мостиського району на 2013 - 2017 роки .
7. Про забезпечення правоохоронними органами законності та правопорядку на території району.
8. Про хід виконання Комплексної Програми по встановленню і винесенню в натуру прибережних захисних смуг на водних об'єктах Мостиського району на 2014 - 2020 рр.(затверджена 10.10.2013р).
9. Про обслуговування населення району обласним центром екстреної медицини катастроф.
10. Про передачу видатків на виконання повноваженьпо наданню медичної допомоги мешканцям Мостиського району в медичних установах м.Львова.
11. Розгляд заяв щодо створення відділення гемодіалізу в м.Мостиська.
12. Про Програму міжрегіональної співпраці між Клобуцьким, Бяльським, Перемишльським повітами (Республіки Польща) та Мостиським районом (Україна).
13. Про роботу промислових підприємств району та стан розвитку промислового виробництва.
14. Про затвердження заходів до Програми забезпечення житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Мостиському районі на 2016 рік.
15. Про функціонування Великоновосілківської ЗОШ І-ІІ ступенів.
16. Про функціонування Крисовицької ЗОШ І-ІІ ступенів.
17. Про функціонування Радохінської ЗОШ І-ІІ ступенів.
18. Про надання дозволу на списання санітарного автомобіля.
19. Про надання дозволу на передачу на баланс Мостиській КЦРЛ нежитлової будівлі загальною площею 70 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Дружби,188, с.Шегині, Мостиського району.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 17,8233 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 19,1054 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 8,4192 га, яка розташована на території Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 40,1070 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 8,3431 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 10,4934 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 50,0000 га, яка розташована на території Соколянської сільської ради Мостиського району Львівської області.
27. Про звернення до Верховної Ради України та Львівської обласної ради щодо використання надр на території Мостиського району.
28. Розгляд звернення учасників траурного віча в с.Нагірне.
29. Різне.