• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

21 серпня 2016 року на площі Героїв Небесної Сотні у Мостиськах, урочисто відкрили пам'ятник Борцям за волю України.

У неділю, 21 серпня 2016 рок, на площі Героїв Небесної сотні у м. Мостиська відбулося відкриття та освячення пам’ятника Борцям за волю України.

На урочистостях були присутні голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо, голова Мостиської ОДА  Степан Буняк., заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, депутат Верховної ради України Ярослав Дубневич, депутат Львівської обласної ради Петро Кошик, та мешканці Мостищини.
    Міський голова Сергій Сторожук запрошував до слова виступаючих та з нагоди 25-річчя Незалежності України нагородив учасників національно-визвольних та бойових дій в зоні АТО, кращих працівників міста. Присутні на святі волонтери І. Яремко, Ю. Шибков, П. Гуртовой, М. Шибков вручили державну нагороду України – ордени «За Мужність» братам Володимиру та Віктору Поліщукам, бійцям легендарної 80-ї аеромобільної бригади.
 Представники духовенства освятили пам’ятник та відправили панахиду за полеглими героями… Квіти шани і смутку покладено до підніжжя пам’ятника, біля якого урочистим маршем пройшли наші прикордонники.