• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Мостиська районна рада щиро і сердечно вітає вас із Днем Державного Прапора України!

Дорогі краяни!
Мостиська районна рада щиро і сердечно вітає вас
із Днем Державного Прапора України!

        З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Він зараз майорить на наших блокпостах на Сході, бо де майорить Прапор України – там мир і життя, людяність і благополуччя, єдність та повага, цивілізоване майбутнє. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
                             Доброго здоров'я, добробуту і щастя та миру кожній родині.

 

З повагою,
Голова Мостиської районної ради            Володимир ГОРБАЦЬО