• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

З Днем Незалежності України!

Шановні   мешканці  Мостиського  району!
Мостиська районна рада щиро і сердечно вітає Вас з Днем Незалежності України.
        Цього року нашій країні виповниться 25 незалежних років. Непростим і тернистим був цей шлях, багато випробувань довелося пройти українцям. Але всі ми щиро сподіваємося, що завдяки світлим прагненням, наполегливій праці та спільним зусиллям український народ побудує високо розвинуту, демократичну державу, в якій будуть панувати єдність, мир та злагода.  
Нехай цей величний день національного братання надихне нас великою вірою у близьку перемогу України, не забуваймо про тих, хто і сьогодні воює на Сході захищаючи рідну землю. За нами правда, з нами Бог і з його допомогою ми здобудемо перемогу!  
         У цей святковий день від усієї душі зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, щедрої долі, подальших успіхів у всіх Ваших справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини, покращення добробуту українського народу.
         Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого мирного майбутнього рідної України.

 

З повагою,
Голова Мостиської районної ради                                                        Володимир ГОРБАЦЬО