• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Святкування Дня Прапора

У вівторок, 23 серпня, з нагоди святкування Дня Державного Прапора України на площі Героїв Небесної Сотні відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
У заходах з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Володимир Горбацьо, голова районної державної адміністраці Степан Буняк, міський голова м. Мостиська Сергій Сторожук, учасники АТО, УПА, працівники підприємств, установ, організацій, громадськість району.
Священнослужителі різних конфесій відправили святкову літургію та освяти Прапор, який привезений з Луганська. На цьому прапорі залишили підписи та побажання наші хлопці з АТО, які боронять рубежі держави. Опісля, під супровід Державного Гімну України було проведено урочисту церемонію підняття синьо-жовтого стягу.
Голова районної ради Володимир Горбацьо вручив пам’ятні медалі «25 років Незалежності України» кращим жителям району.
З метою виховання в учнівської молоді національно-патріотичних переконань, поваги до національної символіки та з нагоди відзначення Дня Прапора проведено велопробіг за маршрутом м. Судова Вишня – м. Мостиська, с. Баличі – м. Мостиська. До колони і спільної молитви на могилі Володимира Топія у м. Судова Вишня приєдналася делегація з Городоцького району. З поминальної молитви біля меморіальних дощок загиблих воїнів АТО: Богдана Муштука, Степана Вишневського, Івана Сидора, розпочали свої маршрути школярі Мостиська Другої ЗОШ І-ІІ ст, Чернівського і Бортятинського НВК.