• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Презентація – брифінг: Мостиське бюро правової допомоги - ми починаємо!

 Другого вересня у Мостиськах відбувся брифінг-презентація  «Мостиське бюро правової допомоги – ми починаємо!». У заході взяли участь голова районної ради Володимир Горбацьо, головний редактор місцевої газети Галина Сорока, представники райдержадміністрації, пенсійного фонду, адвокати, представники нотаріату, активісти громадських організацій. Спікери брифінгу — керівник місцевого бюро Олег Макар та директор Самбірського центру безоплатної вторинної правової допомоги Микола Шийко розповіли про реформу органів юстиції в Україні та якісні зміни, які відбуваються в її результаті, зокрема у системі надання безоплатної правової допомоги. Також доповідачі ознайомили присутніх із завданнями, які будуть виконувати більше 400 новостворених в Україні бюро правової допомоги у місцевих територіальних громадах.  


    З першого вересня працівники місцевих бюро надають безкоштовні юридичні консультації всім без виключення громадянам України , забезпечують їм доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, приймають звернення та надають безоплатну вторинну правову допомогу, здійснюють правопросвітництво на рівні територіальної громади.
   Присутні на брифінгу мали змогу поспілкуватися із представниками системи безоплатної правової допомоги та отримати відповіді на запитання які стосувались особливостей функціонування новостворених структур. Між учасниками брифінгу-презентації було досягнуто принципової домовленості про співпрацю, зокрема добрим прикладом такої співпраці стане колонка Бюро правової допомоги на шпальтах районного часопису “Наш край”, де юристами бюро будуть надаватися роз'яснення із питань, які цікавитимуть читачів газети.

Контакти Мостиського бюро правової допомоги:
Адреса: 81300, Львівська обл.., м.Мостиська, вул..Галицька, 7.
Телефони: +380323441051, +380673551635.