• Мостиська районна рада

  офіційний веб-сайт

 • Прапор Мостиська

20 вересня 2016 року відбудеться сесія Мостиської районної ради

Проект порядку денного другого засідання

VІ сесії районної  ради  20.09.2016 р.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації
 2. Про хід виконання Програми зайнятості населення Мостиського району на 2013 - 2017 роки .
 3. Про забезпечення правоохоронними органами законності та правопорядку на території району.
 4. Про хід виконання Комплексної Програми по встановленню і винесенню в натуру прибережних захисних смуг на водних об'єктах Мостиського району на 2014 - 2020 рр.(затверджена 10.10.2013р).
 5. Про обслуговування населення району обласним центром екстреної медицини катастроф.
 6. Про надання дозволу щодо передачі на баланс Зав’язанцівської сільської ради нежитлових приміщень колишньої їдальні Зав’язанцівського НВК.
 7. Про введення посади прибиральника  службових приміщень у Мостиському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 8. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.
 9. Про створення комунального закладу Мостиської районної ради  «Мостиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 10. Про роботу промислових підприємств району та стан розвитку промислового виробництва.
 11. Про затвердження програми підтримки ГО «Спортивний клуб «Мостиська».
 12. Про затвердження програми «Дитячий майданчик у с.Пнікут».
 13. Про внесення змін до складу комісії з нагородження медаллю «За Заслуги. Мостиський район».
 14. Про внесення змін до назви депутатської комісії.
 15. Про внесення змін до заходів щодо реалізації районних цільових програм.
 16. Про внесення змін в перелік завдань, заходів та показників програми  підтримки органів виконавчої влади на 2016 рік.
 17. Про продовження контракту з директором коммунального підприємства «Мостиське районне бюро технічної інвентаризації».
 18. Про затвердження договору про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області на 2017 рік.
 19. Розгляд заяв щодо створення відділення гемодіалізу в Мостиській КЦРЛ.
 20. Про Програму міжрегіональної співпраці між Клобуцьким, Бяльським, Перемишльським повітами Республіки Польща та Мостиським районом.
 21. Про затвердження заходів до Програми забезпечення житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Мостиському районі на 2016 рік.
 22. Про надання дозволу на списання санітарного автомобіля.
 23. Про надання дозволу на передачу на баланс Мостиській КЦРЛ нежитлової будівлі загальною площею 70 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Дружби,188, с.Шегині, Мостиського району.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 17,8233 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 19,1054 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 8,4192 га, яка розташована на території Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 40,1070 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 8,3431 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 10,4934 га, яка розташована на території Гусаківської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 50,0000 га, яка розташована на території Соколянської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки гр. Хом’як Марії Василівни площею 73,3370 га, яка розташована на території Дмитровицької сільської ради Мостиського району Львівської області.
 32. Про надання дозволу на припинення договору оренди.
 33. Про надання дозволу на перезаключення договорів оренди.
 34. Про надання дозволу на заключення договору оренди.
 35. Про закріплення   депутатів Мостиської районної ради за   територіальними виборчими округами Мостиського району
 36. Про звернення до Верховної Ради України та Львівської обласної ради щодо використання надр на території Мостиського району.
 37. Розгляд звернення учасників траурного віче в с.Нагірне.
 38. Про надання згоди щодо прийняття на баланс Мостиської районної ради нежитлової будівлі, розміщеної у с.Крукеничі,  яка належить до обласної комунальної власності.
 39. Про накладення мораторію на продаж об’єктів районної комунальної власності.
 40. Різне.