• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

6 жовтня, у Львові в приміщенні Палацу мистецтв стартувала дев’ята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

6 жовтня, у Львові в приміщенні Палацу мистецтв стартувала дев’ята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Вона триватиме до 10 жовтня.

Участь в урочистому відкритті ярмарку взяла перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

«9 рік поспіль ми презентуємо кращу нашу місцеву продукцію. Сьогодні - це не тільки економіка, це наша ідентичність, - зазначила Парасковія Дворянин. – Як казав Блаженнійший Любомир Гузар, жоден підприємець, жоден бізнес, жодна економіка не робить людину людиною. Підприємець насамперед має розуміти своє покликання, шанувати працю людей і творити український продукт.  Дякую всім, хто розвиває наше підприємництво».

Окрім купівлі унікальних товарів за ціною виробника, під час ярмарку можна буде також взяти участь у Конкурсі дитячого малюнка «Купуй Львівське!», майстер-класах для дітей, безкоштовних тренінгах та семінарах для людей, які планують розпочати власну справу або ж удосконалити свої знання у бізнесі.

Організатори ярмарку запрошують  мешканців та гостей міста Львова відвідати ярмарок та придбати товари місцевих товаровиробників на будь-який смак.

Нагадаємо, «Львівський товаровиробник» відбувається в місті з 2008 року. Щорічно участь бере близько сотні місцевих підприємств.