• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Бюро правової допомоги: результати за два місяці роботи.

Вже понад рік в Україні активно діють 100 центрів безоплатної правової допомоги, а з початку вересня запущено ще 405 бюро правової допомоги по всій Україні. За словами Міністра юстиції України Павла Петренка, це чи не найбільш розгалужена соціальна система правового захисту українців за всю історію незалежності країни.
    З першого вересня цього року у Мостиськах запрацювало Бюро правової допомоги. За такий короткий проміжок часу варто зробити певні висновки за два місяці роботи цієї нової структури, створеної в результаті реформування системи юстиції.
   До юристів Мостиського бюро звернулося 117 клієнтів, які отримали грунтовну правову допомогу у вигляді роз'яснень та консультацій у різних сферах українського законодавства. Переважну більшість клієнтів цікавлять питання у сферах земельних та спадкових відносин, соціального захисту. Відвідувачам бюро також була надана допомога у складанні звернень до органів влади з тих питань які їх хвилювали.
   На основі дванадцяти письмових звернень десять мешканців Мостиського району отримали можливість скористатися адвокатами, котрі будуть захищати їх інтереси у суді.  Нагадуємо, послуги адвокатів безкоштовні для клієнтів, які згідно із законом мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (малозабезпечені, інваліди учасники АТО), дану роботу захисників оплачує держава. У Мостиськах найбільше справ, до яких залучені адвокати системи безоплатної вторинної правової допомоги стосуються захисту інтересів клієнтів, які потерпіли в результаті шахрайських дій при оформленні на даних громадян без їхнього відома автомобілів на іноземній реєстрації при перетині державного кордону України.
       Нагадуємо Мешканцям Мостиського району про контакти,де можна звернутись для отримання безоплатної правової допомоги. Бюро працює за адресою: м.Мостиська, вул.Галицька, 7, телефон 4-10-51, адреса електронної пошти: mostyska@lv.legalaid.gov.ua .