• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

         Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлового приміщення площею 18,2 м2, яке розташоване в будівлі Народного дому  за адресою: Львівська область, Мостиський район, м.Судова Вишня, вул.Передмістя, буд.79-а для розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.
 
Умови надання в оренду приміщення:

         Орендар зобов'язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги. Ціна за оренду приміщення за перший базовий місяць становить 364 (триста шістдесят чотири) гривні 67 копійок.                                         
         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.
       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 05.12.2016 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).
       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (відділ з питань власності та управління комунальним майном).