• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та всіх скликань.

Від себе особисто, депутатського корпусу, керівництва та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування має в Україні глибокі й міцні історичні традиції. Нині воно, незважаючи на всі труднощі та проблеми, цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст.

Тож нехай свято народовладдя — День місцевого самоврядування спонукає усіх нас до ефективного піклування про наш спільний дім —Україну, нашу славну і велику українську родину!

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, рідної землі під ногами, щастя, добра, витримки і оптимізму творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності.

Нехай цей святковий день додасть всім нам оптимізму, натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті  і у всьому демократичному світі!

 

                                       Голова Мостиської районної ради             

                                                               Володимир ГОРБАЦЬО