• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошено конкурс

 

    Мостиська районна рада оголошує конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежних оцінок об’єктів районної комунальної власності.
Мета проведення незалежних оцінок:
1.Визначення ринкової вартості нежитлових приміщень для заключення договорів оренди:
- нежитлове приміщення площею 9,0 м2, яке розташоване в фойє  районної поліклініки Мостиської КЦРЛ за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул.Я.Мудрого,111;
- нежитлові приміщення площею  60,8 м2, які розташовані в будівлі колишньої початкової школи за адресою: Львівська область, Мостиський район, с.Ніговичі, вул.Садова,49;
- нежитлові приміщення площею 3,7 м.кв., які розташовані на першому поверсі в будівлі районної поліклініки Мостиської КЦРЛ за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул.Я.Мудрого,111.
Запланована дата оцінки об’єктів станом на 30.11.2016 року.
 Учаснику конкурсу необхідно подати до загального відділу Мостиської районної ради заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, копію сертифіката суб’єкта оцінюючої діяльності виданого претенденту Фондом державного майна України, один конверт із зазначеним адресом учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.
 Конкурс відбудеться 26.12.2016 року об 1200 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36.
 Конкурсна документація подається в Мостиську районну раду не пізніше, ніж за чотири робочі дні (21.12.2016р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36, тел. 4-13-45.