• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Закуплено ще 2 шкільних автобуси для учнів Мостищини


На початок 1 вересня 2016 року оптимізовано мережу освітніх закладів Мостищини. Одночасно вирішувалася проблема охоплення підвезенням більшої кількості учнів шкільними автобусами. З цією метою у відділі освіти проведено тендер на закупівлю 2-х автобусів.
З державного бюджету виділено 2 мільйони 100 тисяч грн. До співфінансування долучилися місцеві бюджети Балицької сільської ради (голова с/р Михайлишин Р.С.) і Мостиської міської ради (голова м/р Сторожук С.С.). Закуплено автобуси марки ОТАМАН Р 093S. Загальна пасажиромісткість одного – 30 місць, 27 сидінь для школярів, 3 - для супроводжуючих осіб та водія. Машини обладнано у відповідності до вимог, які висуваються для шкільних автобусів, адаптовані для перевезення учнів, сидіння обладнані спеціальними відсіками для ранців та наплічників.
Начальник відділу освіти Валентина Чернега зазначила, що ці шкільні автобуси не тільки будуть забезпечувати підвезення дітей до навчальних закладів, а й здійснюватимуть перевезення учнівської молоді до місць проведення екскурсій, подорожей, різних навчальних і розважальних заходів.