• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

19 грудня відбулася зустріч О.Ганущина з головами районної ради та райдержадміністрації Нового Айдара


Вчора, 19 грудня, волонтер, очільник обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з головами районної ради та райдержадміністрації Нового Айдара Германом Зверєвим та Віктором Сергієнком.                                                                                                                                                            Від Мостищини у зустрічі брали участь голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо та голова Мостиської районної державної адміністрації Степан Буняк.
Говорили про співпрацю Львівщини на сходу.
Зараз волонтери готуються до чергової поїздки на Донбас.
«Сьогодні під час зустрічі ми обговорили реальні потреби місцевого населення сходу. Приємно, що серед пріоритетів – українська книжка. Окрім літератури і інших необхідних речей, плануємо вести на схід пам'ятні знаки, там ми їх встановлюємо на місцях загибелі наших Героїв», - каже Олександр Ганущин.
Окрім цього сторони обговорили майбутні обміни у сферах культури, освіти.
«Започаткували добру традицію, тепер основне завдання її розвивати. Переконаний, будемо триматися разом – все у нас вийде. Треба перемогти у мізках місцевого населення Донбасу і тоді здолаємо ворога", - наголосив Олександр Ганущин.
Чергова поїздка на схід запланована 27-го грудня.