• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

ВЕБ портал Пенсійного фонду України

      З листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.
     Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат  часу можуть скористатись наступними електронними послугами:
   -   отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;
   -  здійснювати  контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та  впливають на  пенсійні права (для працюючих);
   -   отримувати  відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;
   -   подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників);
   -   подавати скарги до органів Пенсійного фонду;
   -   подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду (послуга надається лише при вході на портал за електронним цифровим підписом);
   -  подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів, послуга надається лише при вході на портал за електронним цифровим підписом);
   -   записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.
     Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом!
     Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
     Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).
     Оскільки портал надає доступ до персональної інформації то для реєстрації необхідно одного разу прибути до Пенсійного фонду та написати відповідну заяву. Для реєстрації необхідні: паспорт, ідентифікаційний код, для пенсіонера - номер пенсійного посвідчення, для роботодавця -  номер та дата свідоцтва про державну реєстрацію та документи, які підтверджують право реєструватися на веб-порталі від імені організації чи установи.  Уся інформація, яка передається до користувача, передається в закодованому та знеособленому вигляді, а це означає, що навіть перехопивши інформацію неможливо буде встановити, кому вона належить. Спеціаліст управління  Пенсійного фонду, прийнявши заяву та представлені документи, вносить дані отримує і видає заявнику сформований автоматично персональний код для подальшої реєстрації.    
     Для реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України потрібно в мережі Інтернет зайти на сайт Пенсійного фонду України і обрати пункт „Портал ПФУ” або зайти на сторінку веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою  portal.pfu.gov.ua , та обравши пункт меню „Реєстрація”, заповнити реєстраційну форму, вибравши логін, пароль та адресу електронної скриньки.
     Далі на вказану вами електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації. Після чого ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.  Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз!
     Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі („Вхід”).
     На сьогоднішній день зареєстровано 1100 користувачів  Веб порталу Пенсійного фонду України.
     Про нову послугу Пенсійного фонду, а також зареєструватись на веб-порталі та про те яку інформацію можна почерпнути за допомогою його ресурсів, можна ознайомитись в Городоцькому об’єднаному управлінні ПФУ Львівської області (адреса: м.Мостиська, вул. Грушевського, 1)

тел.  4-19-25.