• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкти оренди


        Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду об’єктів районної комунальної  власності:

1.       Нежитлові приміщення площею 3,7 кв. м. для заключення договору оренди в будівлі районної поліклініки Мостиської КЦРЛ за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул.Я.Мудрого,111, під розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (забірний пунк крові). Ціна за оренду приміщення за перший базовий місяць становить 203,72 грн.
2.       Нежитлові приміщення площею 60,8 кв.м. для заключення договору оренди в будівлі колишньої початкової школи за адресою: Львівська область,Мостиський район, с. Ніговичі, вул. Садова, 4, для розміщення магазину з продажу господарських товарів та будівельних матеріалів. Ціна за оренду приміщення за перший базовий місяць становить 204.41 грн.

        Умови надання в оренду приміщення
    Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.
         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.
       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 13.02.2017 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).
       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (відділ з питань власності  та управління комунальним майном).
                                                               


        Голова районної ради                           Володимир ГОРБАЦЬО