• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Стартує Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках-2017»

Кожного року з приходом весни в Україні проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу, який цього року проходитиме під гаслом «Ліси та енергія».
Організаторами акції є Державне агентство лісових ресурсів України за підтримки Міністерства освіти і науки України, які допомагають масовому проведенню місячників чистоти і благоустрою на місцевих рівнях.
Головною метою, які ставлять організатори перед проведенням є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, збагачення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, збереження лісів для майбутнього. Кожного року учнівська молодь, представники громадськості мають можливість прийняти безпосередню участь у створенні лісових насаджень, долучитися до нелегкої праці наших лісівників.
В рамках Акції заплановано:
- проведення лісовідновлення на площі близько 24,0 га за участю громадськості, учнівської молоді, представників органів влади та ЗМІ;
- проведення майстер-класів з садіння лісу та догляду за ним;
- озеленення парків та алей;
- проведення лекцій на природоохоронну тематику для учнів молодших класів та учнів шкільних лісництв;
- розвішування шпаківень та упорядкування мурашників.
Окрім посадки нових насаджень лісівники ДП «Самбірський лісгосп» проводять масово – роз’яснювальну роботу серед населення та молоді, проводять зустрічі з громадами сільських рад щодо важливості збереження та примноження лісів. В школах проводитимуть лекції з учнями шкіл на природоохоронну тематику, розповідатимуть про правила поведінки в лісі, особливо в пожежонебезпечний період.
Всі бажаючі можуть долучитися до посадки лісу разом з лісівниками лісництва. В рамках 12-ї акції протягом березня – квітня крім посадок лісових насаджень будуть проходити також акції озеленення та покращення благоустрою прилеглих до лісництва територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення водоймищ, лісових масивів, прибирання місць відпочинку, парків, алей від побутового сміття, гілок.
Дорогі краяни, примножимо і збережемо лісові багатства!. Допоможемо зробити наш край кращим, чистішим та зеленішим!
І.І.Ярема, директор ДП «Самбірський лісгосп»