• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошено конкурс

    Мостиська районна рада оголошує конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта районної комунальної власності.
    Мета проведення незалежної оцінки:
Визначення ринкової вартості нежитлових будівель (оранжереї) площею 805,8 м2 за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Промислова, № 22, буд. «В-1», «В'-1» для продажу шляхом проведення конкурсу.
    Запланована дата оцінки об’єкта станом на 28.02.2017 року.  
        Учаснику конкурсу необхідно подати до загального відділу Мостиської районної ради заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого претенденту Фондом державного майна України, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.
    Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.
    Конкурс відбудеться 31.03.2017 року об 1100 год. за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36.
    Конкурсна документація подається в Мостиську районну раду не пізніше, ніж за чотири робочі дні (27.03.2017р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36, тел. 4-13-45.

 

 Голова районної ради                                                       Володимир ГОРБАЦЬО