• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошено 12 конкурсів у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки оголошує 12 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи на конкурс можна до 15 квітня цього року.
За словами директора департаменту Христини Береговської, серед інших, оголосили конкурс на кращі народні доми області для забезпечення їх глядацькими кріслами, одягом для сцени, сценічним освітленням , конкурс серед колективів народних та інших колективів художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів (700 тис грн) та інші.
1. Конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори (Польща, Словаччина, Угорщина), транскордонна співпраця.
2. Конкурс на кращі народні доми області для забезпечення їх глядацькими кріслами, одягом для сцени, сценічним освітленням.
3. Конкурс серед колективів художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів.
4. Конкурс на кращі бібліотеки області для надання їм фінансової підтримки на придбання комп’ютерного обладнання, сучасних технічних засобів.
5. Конкурс на створення нових, сучасних музейних проектів.
6. Конкурс на кращі музеї області для забезпечення їх сучасними технічними засобами.
7. Конкурс на кращі мистецькі школи області для надання їм фінансової підтримки на придбання музичних інструментів.
8. Конкурс на кращі мистецькі школи області для надання їм фінансової підтримки для забезпечення їх комп’ютерами та іншими сучасними технічними засобами.
9. Конкурс оперного співу серед молодих виконавців ім. Василя Сліпака.
10. Конкурсу мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини.
11. Конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини.
12. Конкурсу проектів серед національних товариств Львівщини.
Документи слід подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 14). Довідки за телефоном: 032 2612593.
Нагадаємо, Комплексну програму розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки затвердили у вівторок, 21 березня, на сесії Львівської обласної ради. Вона включає 9 напрямів, 3 з них – пролонговані, 6 напрямів – нові. У 2017 році на заходи Програми виділили 12 млн 300 тис грн.