• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У п’ятницю, 21 квітня, підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові

У п’ятницю, 21 квітня, Львівська обласна рада, обласна державна адміністрація, міська рада та органи місцевого самоврядування підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові. Дія меморандуму розрахована на два роки.
Документ, підписаний у Львові в присутності Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, забезпечить гарантії захоронення відходів на полігонах і звалищах у Львівській області та гарантії фінансової підтримки підприємств та міст, які забезпечать приймання відходів та облаштування полігонів.
«Львівська обласна рада жодного разу не була осторонь проблеми з вивозом твердих побутових відходів. Одразу після того, як сталася трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі, ми на сесії обласної ради закликали до солідарності усіх міських голів Львівщини допомогти Львову, - наголосив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.
За словами очільника Львівщини, згідно з документом згодом розпочнеться процес підписання прямих угод із власниками полігонів області, що забезпечить фінансове питання їх рекультивації та технічної допомоги. Крім того, міста, які прийматимуть сміття, отримають кошти на реалізацію соціально-економічних проектів: будівництво доріг, освітлення, водопостачання, реконструкцію об'єктів соціальної сфери. Також створять Громадську наглядову раду, яка контролюватиме процес вивезення сміття з міста.