• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Для тих, хто зекономив житлові субсидії на газ і електроенергію

Близько 1,5 мільйона український родин, які за підсумками опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, яку використовують тільки для опалення помешкання, найближчим часом отримають грошову винагороду від уряду. Про це під час засідання Кабінету Міністрів України сьогодні повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
За його словами, восени 2016-го уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання.
«Свою обіцянку уряд виконав. Уже найближчим часом родини, які забезпечили економію енергоресурсів, отримають винагороду за енергоефективність – до 700 гривень готівкою. Такий проект реалізується в Україні вперше і стане поштовхом до більш глобальної монетизації, яка є важливим пріоритетом в роботі уряду», – зазначив Гройсман.
Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним домогосподарствам у еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.
Як уточнив на своїй facebook-сторінці міністр соціальної політики Павло Розенко, до 1 червня підприємства-надавачі послуг мають сформувати списки людей, що мають економію відповідних енергоресурсів, і передати ці списки до управлінь соцзахисту населення. На підставі цих списків до 1 вересня всі люди отримають ці кошти в своє повне розпорядження.