• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ 2017 РОКУ!!!


1. Бюджетні призначення в частині коштів обласного бюджету вже у Вас на місцях (розпорядження голови ЛОДА від 05.05.17 № 348).
До 30.05 реалізація проектів має бути розпочата (виготовлена ПКД, отримана експертиза, розпочато процедуру "ПРОЗОРО", підписано угоди з підрядниками);
2. З 01.06 відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ розпочне МОНІТОРИНГ виконання рішення Конкурсної ради. Переможці, які не виконають рішення КР будуть виноситись на розгляд КР щодо зняття коштів обласного бюджету з відповідних проектів;
3. З червня по листопад 2017 року працівники відділу, із залученням членів КР, депутатів обласної ради від округу здійснюватимуть системні виїзди на об'єкти з метою проведення аудиту та стану виконання робіт, відповідності виконаних робіт до поданих до обласної ради кошторисів і т.д.
4. Наполегливо просимо замовників робіт бути максимально уважними та принциповими у виборі підрядника, особливу увагу приділіть в частині затвердження кошторисів. Вони мають чітко відповідати тим документам, які Конкурсант подавав на Конкурс!!!
УВАГА, зміни видів робіт чи коригування в частині сум СУВОРО ЗАБОРОНЕНІ, окрім збільшення заробітної плати (враховуючи рішення КР).
У випадку самовільної зміни кошторисів та видів робіт замовником чи підрядником - такі випадки будуть розглядатися на засіданні Конкурсної ради із пропозицією (це моя позиція, як члена КР) щодо зняття коштів обласного бюджету у зв'язку з порушенням умов Конкурсу!
Просимо бути уважними та бажаємо успіхів у реалізації!
У випадку запитань: 2-999-808