• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!
Це свято відзначають люди неспокійної, нелегкої, часом навіть небезпечної, але почесної й такої потрібної людям професії. Служити істині, утверджувати в світі добро, справедливість, правду – святе покликання журналіста.
Адже свобода слова, вільна преса і достовірна інформація є невід’ємними атрибутами відкритого демократичного суспільства. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.
Вітаю усіх працівників засобів масової інформації, хто вирішив присвятити себе благородній журналістській справі. Приємно, що журналісти не залишаються осторонь тих бурхливих процесів, які мають місце в нашому районі та державі.
Ваше покликання – писати історію сучасності, служити добру і правді в ім’я процвітання нашої Мостищини. Високо ціную і глибоко поважаю вашу нелегку та дуже відповідальну професію.
Бажаю вам подальших професійних успіхів. Нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться вас, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог. Сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!
Зі святом, з Днем журналіста!

Слава Україні!

З глибокою та щирою повагою  голова районної ради                       Володимир ГОРБАЦЬО