• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

До уваги переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2017 року!!!В секретаріат Конкурсної ради Львівської обласної ради надходили ряд листів від замовників щодо:
1. Чи можна укладати додаткові угоди на зекономлені кошти базового і обласного бюджету за підсумками конкурсу на ПРОЗОРО?
Наша відповідь: КАТЕГОРИЧНО НІ!!! Тому що, Ви писали проект, мали певні завдання і цілі. Ви їх досягли і при цьому Вам вдалось зекономити бюджетні кошти - це і є суть ПРОЗОРО!
2. Чи можна змінити види робіт в ході реалізації проекту?
Наша відповідь: КАТЕГОРИЧНО НІ!!! Тому що Ви писали проект, в якому чітко вказували заходи і види робіт, які належно оцінили експерти, де Ви залучили не бюджетний внесок, пропрацювали питання співфінансування з базового і районного, ОТГ бюджету, і, самостійно змінювати види робіт - це буде предметом розгляду контролюючих фінансових органів!!!
3. Коли в райони поступлять додаткові 10 млн грн обласного бюджету на 78 проектів?
Наша відповідь: в кінці цього тижня. Я вчора завізував, як заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та передав на підпис голові ЛОР та ЛОДА розпорядження "Про виділення коштів". Сьогодні - завтра воно буде підписане і до п'ятниці депфін скине гроші на райони і ОТГ.
4. Питання контролю за якістю робіт та ефективним використанням бюджетних коштів.
Перш за все, відповідальність несе замовник. Звичайно, Ви, як ініціативна група, ГО, звичайні пересічні мешканці громади маєте брати активну участь у реалізації проекту ДО ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ!