• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

"День підприємця – 2017": на Львівщині стартує конкурс


Ураховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, Львівською обласною державною адміністрацією заплановано проведення урочистого заходу "День підприємця – 2017".
З метою відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснили вагомий внесок у підтримку та розвиток підприємництва Львівської області, оголошується конкурс на визначення переможців в номінаціях: "Краще мале підприємство Львівщини", "Краща жінка - підприємець Львівщини" та "Кращий молодий підприємець Львівщини".
Громадським організаціям та асоціативним підприємницьким структурам просимо надавати кандидатів в номінаціях, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, послуг, виробництва за відповідними формами, які можна знайти на сайті Львівської ОДА.


Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за телефонами: (032) 299-92-279, (032) 261-26-65.
Пропозиції щодо учасників приймаються до 10 серпня на е-mail: torg.loda@gmail.com або за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.