• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

11.08.2017 р. у Народному домі с.Давидів відбулась конференція «Пустомитівщина. Децентралізація. Реалії. Перспективи» на якій були присутні представники Мостиської районної ради.


В заході взяли участь близько 500 осіб, серед яких голови та заступники голів районних рад Львівської області, депутати районної та обласної рад, голови місцевих рад району, освітяни медики, працівники культури, науковці. Також конференцію відвідали міський голова Новокалинівської ОТГ Юзвяк Богдан Осипович, заступник голови Ходорівської ОТГ з гуманітарних питань Мельник Ольга Володимирівна, голова Тростянецької ОТГ Леницька Олександра Богданівна.
На початку заходу ведуча конференції Причун Ольга Тарасівна закликала присутніх вшанувати хвилиною мовчання героя Пустомитівщини Володимира Зейлика з Лісневич, який віддав своє життя у неоголошеній війні.
Програма конференції складалася з локацій - економіка, освіта, культура та медицина. Під час дискусій у локаціях учасники могли задавати питання керівникам медицини, культури та освіти ОТГ Новокалинівки, Тростянця та Ходорова, які поділились досвідом впровадження цієї реформи у своїх ОТГ. Відбулись жваві дискусії.