• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

        Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлових приміщень загальною площею 21,3 м2 (приміщення №3 площею 11,3 м2  та №40 площею 10,0 м2 згідно технічного паспорту) в адмінбудинку районної ради, що знаходяться за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул. Грушевського, 22 для розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює проектні, проектно-вишукувальні,  та проектно-конструкторські роботи.

       Ціна за оренду приміщень за перший базовий місяць становить 598,57 грн.

 

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщень, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду приміщень необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 05.10.2017 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).

         Конкурс відбудеться 06.10.2017 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (сектор з питань власності, управління комунальним майном та регулювання земельних відносин).