• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

На XI сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету 2017.

Вчора, 19 вересня, під час XI сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету 2017.
Зокрема департамент освіти і науки облдержадміністрації запропонував розглянути передачу коштів із загального фонду до спеціального в сумі 15 млн 889,3 тис грн для заміни котлів у Бориславській школі-інтернаті(420 тис грн) та придбання шкільних автобусів (15 млн 469,3 тис грн).

Обсяг видатків на охорону здоров’я запропонували зменшити на 9 млн 752,9 тис грн у зв’язку з відміною надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання.

За рахунок субвенції, що надходитиме з обласного бюджету Тернопільської області за лікування хворих у медичних закладах Львівської області відповідно до укладених угод, винесли пропозицію збільшити обсяг доходів і видатків загального фонду обласного бюджету на 2017 рік на 500 тис грн (за лікування хворих в обласній клінічній лікарні - 300 тис грн, лікарні відновного лікування "Говерла" - 200 тис гривень).

Крім того, запропонованували відновити видатки лікарні відновного лікування "Говерла" за рахунок зменшення центру екстреної медичної допомоги -
91,3 тис грн і передати їх до бюджету розвитку для здійснення капітальних видатків (на дооблаштування соляної кімнати).

Для проведення капітальних видатків у галузі культури прозвучала пропозиція передати із загального фонду до бюджету розвитку обласного бюджету 95 тис гривень. За ці кошти можна провести поточний ремонт котельні коледжу ім. Барвінських.

Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації виніс пропозицію щодо передачі коштів із загального фонду до спеціального (бюджету розвитку) в сумі 361,5 тис грн для виготовлення проектно-кошторисної документації проектів міжнародно-технічної допомоги.

Також запропонували збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду за рахунок зменшення видатків загального фонду в рамках реалізації обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4 млн 200 тис грн,  Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктах Львівської області – 1 млн 500 тис гривень.