• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Презентували виставку фотографій із зони антитерорестичної операції

25 вересня, у приміщені Львівської облдержадміністрації презентували виставку фотографій із зони антитерорестичної операції. Окрім світлин, в експозиції представили й атрибутику активістів Майдану “Революції Гідності” – каски, щити, гільзи, а також бойові ракети.

Світлини, презентовані на виставці, відтворюють події із передових позицій, де відбуваються бої. За словами організаторів, експозицію створили, щоб показати, яка ситуація на Сході України, а також зберегти пам’ять про Героїв Майдану.

“Ми організували виставку, щоб нагадати усім мешканцям міста, туристам та гостям, що війна ще триває, щоб кожен зміг побачити, з чого атакує  ворог і допомагав хлопцям на передовій,  бо тільки спільними зусиллями зможемо здолати окупанта”, – наголосив Cтепан Білас, голова спілки учасників бойових дій “Побратими України”.

Участь у відкритті виставки взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Дуже важливо, що у фойє найвищої державної установи Львівщини презентована ця виставка, щоб люди, які приходять сюди розуміли реалії, які відбувають у державі і не забували, скільки держава віддає на оборону, а з іншого боку знали про те,  що вони мають право у владних мужів вимагати належного рівня роботи,"  – зазначив голова Львівської ОДА.

Зазначимо, експонати із зони АТО та подій “Революції Гідності” зможе побачити кожен охочий на першому поверсі Львівської ОДА до 14 жовтня.