• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

19 жовтня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із молодими німецькими дипломатами.

 Під час спілкування німецьких гостей ознайомили із системою місцевого самоврядування в України та роботою депутатського корпусу облради.

Зокрема, Олександр Ганущин прочитавкоротку лекцію про місцеве самоврядування України, його виклики та перспективи, а також про діяльність та здобутки Львівської обласної ради.

«Я є головою обласної ради 7 скликання, був обраний більшістю голосів. У цій каденції найбільш строкатий місцевий парламент, оскільки складається з 9 політичних фракцій. Всього рада налічує 84 обласних обранці. У своїй роботі намагаюся консолідувати позиції депутатів, шукати точки дотику та компроміси задля ухвалення необхідних для Львівщини рішень», - зауважив очільник облради.

За його словами, депутати під час засідань керуються визначеним регламентом, сесії відбуваються один раз на три тижні, є практика також позачергових зібрань.

Зі свого боку німецькі гості цікавилися питаннями повноважень органів місцевого самоврядування, децентралізації, міжрегіональної співпраці, правого захисту, особливостей виборчої системи та гендерної рівності.

На завершення дипломати з Німеччини отримали від голови облради пам’ятні подарунки.

«Я бажаю вам успіху у вашій дипломатичній роботі. Сподіваюся, що проведений час у цій залі Львівської обласної ради пішов вам на користь та з’явилось розуміння, як працює місцеве самоврядування. Також зичу гарних вражень від Львівщини та України загалом», - зазначив Олександр Ганущин.
Слід додати, що візит молодих німецьких дипломатів до України організований у рамках проекту обміну досвідом між Дипломатичною академією України при МЗС України та Берлінською дипломатичною академією. У Києві молоді аташе відвідують семінари та лекції, зокрема й щодо процесів в українських регіонах. Львівщина, як одна із зразкових областей, була обрана для візиту делегації з метою наочного ознайомлення з функціонуванням регіонів.