• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У третю неділю листопада традиційно відзначають своє професійне свято працівники сільськогосподарської галузі.

На святкування запросили керівників агроформувань району, фермерів, представників підприємств переробки, усіх, хто своєю нелегкою працею на землі забезпечує продовольчу безпеку держави. Привітати хліборобів району прийшли представники районної влади – голова райдержадміністрації Степан Буняк та керуючий справами районної ради Василь Саламаха, ветеран галузі, керуюча відділом ЦКС Анісія Теодозія Баран та ін.

У вступному слові начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Березюк відзначив, що не випадкового у ці дні вшановують усіх, причетних до нелегкої праці в аграрному секторі, адже саме на листопад припадає завершення сільськогосподарських робіт – зібрано у засіки цьогорічний врожай, і закладено фундамент під наступний. І. Березюк висловив вдячність усім трудівникам аграрного комплексу за невтомну працю, любов до рідної землі.
Грамоти і подяки від райдержадміністрації та районної ради було вручено більше як двом десяткам аграріїв – керівникам підприємств, виробничих підрозділів агроструктур у галузі рослинництва, тваринництва, птахівництва та ін.