• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У вівторок, 21 листопада о 10.30 год., у м. Мостиська, на площі Героїв Небесної Сотні, відбулись урочистості з нагоди 4-ї річниці Дня Гідності і Свободи.

Саме сьогодні 21 листопада країна відзначає річницю Євромайдану, який започаткував Революцію гідності.

Жителі району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності, волонтери зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і  своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Зокрема, на свято завітали голова райдержадміністрації Степан Буняк, керуючий справами районної ради Василь Саламаха, міський голова м. Мостиська Сергій Сторожук.

Поминальною молитвою присутні вшанували вічний спокій полеглих під час Революції Гідності та АТО на Сході України. Продовжився захід покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Героїв Небесної Сотні та лампадок до Стелли Героїв Небесної Сотні.

За вагомий особистий внесок в захисті демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави, мужність, патріотизм, активну участь в революційних подіях на Майдані та з нагоди Дня Гідності та Свободи, представники влади вручили Подяки та Грамоти від райдержадміністрації та районної ради активістам, які відстоювали незалежність кожного українця під час Євромайдану та продовжують це робити на сході Батьківщини. Також присутні мали можливість почути патріотичні пісні у виконанні хору НД м. Мостиська.

Якби сьогодні спитати, чому ми були на Майдані, ми б не стали говорити про закони, бажання вступити до Євросоюзу чи не бажання об’єднатися у Митному союзі з Росією. Саме Революція гідності змінила нашу свідомість. Ми нарешті відчули й усвідомили себе окремою самобутньою нацією, яка прагне мати власний шлях розвитку, звісно, не відокремлений від усього світу, але й не нав’язаний ззовні, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях. Тож відповідь була б такою: «Ми стояли через мрію».
Після Майдану українці змінилися. Народ виріс у Націю.