• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

5 грудня Міжнародний день волонтера!

Дорогі волонтери та небайдужі люди!
Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.   Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
Дуже приємно, що жителі Мостиського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець Мостиського району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.
Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

 

Голова районної ради                                                                   Володимир ГОРБАЦЬО