• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Вміємо працювати, вміємо відпочивати...


7 грудня керівники органів місцевого самоврядування відзначили своє професійне свято. З нагоди цього відбулося урочисте засідання. Його вів голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо. Як він, зокрема, зазначив, День місцевого самоврядування – свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села і району, дбають про їх розвиток.
Володимир Горбацьо передав вітання від наших керівників об’єднаних громад і побажання плідної праці в забезпеченні соціальних, культурних потреб наших громадян. Від керівництва Мостиської районної ради голова районної ради вручив Почесні грамоти та Подяки нашим керівникам місцевого самоврядування з нагоди професійного свята.


Голова Мостиської РДА Степан Буняк теж поздоровив наших керівників місцевого самоврядування із таким святом, побажав порозуміння і єдності задля добра і благополуччя народу України. Від нашої виконавчої влади в районі керівники органів місцевого самоврядування району теж отримали Почесні грамоти і Подяки за їхню працю.