• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ СЕМІНАРИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ НА 2018 РІК


Із понеділка, 11 грудня, секретаріат Конкурсної ради розпочинає кущові навчання для потенційних конкурсантів у рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.
Нагадаємо, що в четвер, 7 грудня, під час свого засідання Конкурсна рада затвердила графік навчань і доручила секретаріату провести ці кущові навчальні семінари.
Тому, як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко, профільний відділ, секретаріат ужез 11 грудня розпочинає цикл кущових семінарів у насалених пунктах Львівщини.
«Ми доведемо до відома потенційних конкурсантів – сільських, селищних, міських голів, представників виконавчої влади, громадських організацій, ініціативних груп рішення Конкурсної ради в частині пріоритетів, підготовки проектів, загальної кошторисної вартості, максимальної субвенції з обласного бюджету на підтримку ініціатив місцевих громад у 2018 році», - розповів Іван Собко.
Відтак Львівська обласна рада інформує, що семінари стартують з 11 грудня і триватимуть до 29 грудня включно. Із графіком навчань можна ознайомитися – http://www.oblrada.lviv.ua/graphicnavchannya

Львівська обласна рада, Конкурсна рада запрошує всіх бажаючих взяти участь у навчальних семінарах з метою належної підготовки місцевих ініціатив (відповідно до вимог умов конкурсу) та для вчасної їх реєстрації на онлайн-платформі, яка буде розміщена на сайті Львівської обласної ради.
Варто додати, що реєстрація проектів розпочинається з 11 грудня з 9:00 год. і триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.