• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Відбулась конференція "КАРПАТИ: фінансові інструменти підтримки місцевого розвитку та територіального співробітництва"


Голова районної ради Володимир Горбацьо взяв участі в Конференції "КАРПАТИ: фінансові інструменти підтримки місцевого розвитку та територіального співробітництва", що відбулася в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування та річниці Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" 8 - 9 грудня 2017 року в с. Плав’я Сколівського району Львівської області за участю народних депутатів України, керівників карпатських регіонів України, Республіки Польща, Словаччини, Угорщини та Румунії, представників дипломатичного корпусу, у тому числі Надзвичайних і Повноважних Послів, акредитованих в Україні.  Участь у заході прийняв Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.


Захід присвячений презентації фінансових інструментів підтримки  регіонального розвитку та територіальної співпраці для органів місцевого самоврядування Карпатського регіону задля забезпечення їх залучення та ефективного використання. У ході заходу відбувся також форум партнерства, що мав на меті сприяння налагодженню співпраці між органами місцевого самоврядування в рамках Карпатського Єврорегіону.
Відтак розраховуємо, що український Карпатський регіон стане таким пілотним проектом ще до того, як ми увійдемо до складу ЄС.