• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ НА 2018 РІК


Львівська обласна рада повідомляє про початок проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

Прийом документів на участь здійснюється виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за адресою

http://registration.oblrada.lviv.ua/
Реєстрація проектів розпочалася 11 грудня, та триватиме до 17:00 год. 2 лютого 2018 року.
Конкурс проводиться за такими пріоритетами:
«Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
«Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
«Охорона здоров'я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентаря.
«Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та сценічних костюмів.
«Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок.
«Екологічні ініціативи» (парки, сквери, водойми, місця відпочинку, що відносяться до природно-заповідного фонду) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування, благоустрій.
«Інші пріоритети» (об'єкти комунальної власності на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря.
Гранична вартість проекту становить не більше ніж 400 тис грн.
Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить –  200 тис грн.
Необхідну інформацію про проведення конкурсу та рішення Львівської обласної ради №542 від 25.10.2017 розміщено на офіційному сайті Львівської обласної ради.
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (032) 2-999-808.
Нагадаємо, від понеділка, 11 грудня, секретаріат Конкурсної ради розпочинає кущові навчання для потенційних конкурсантів.