• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

З прийдешнім Новим 2018 роком!


Шановні жителі Мостиського району!
Ось і минув ще один календарний рік. Він був непростим, різнобарвним, однак надзвичайно важливим для кожного з нас. Сподіваюся, минулий рік приніс і вам багато цікавих та значущих подій. Тож у ці останні дні року хочу щиро подякувати усім вам за співпрацю та довіру.
 Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
На порозі Нового 2018 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Нехай 2018 рік буде багатим на посмішки, добрі справи та приводи для гарного настрою, принесе мир та щастя в кожну домівку! І нехай саме у цьому році виповняться усі найзаповітніші мрії!
Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен житель нашого району пишався своїм корінням. Тож нехай рік прийдешній принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі. І хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
Щастя, тепла, любові, сімейного затишку всім Вам! Веселих вам свят та до зустрічі у Новому році!


Голова районної ради                                      Володимир ГОРБАЦЬО