• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

РЕКОРДИ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ: 2058 ІНІЦІАТИВ ГРОМАД НА СУМУ 500 МЛН ГРН


Цьогорічний конкурс проектів місцевого розвитку б`є рекорди: зареєстровано понад 2 тисячі місцевих ініціатив. На цьому сьогодні, 15 лютого, наголосив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час брифінгу для журналістів.
«Цього року з бюджету області на конкурс проектів місцевого розвитку виділено 105 млн грн. Ми не очікували, що буде така велика кількість проектів. У результаті ми отримали 2765 заявок, з яких зареєстровано 2058. Їх загальна вартість становить понад 500 млн грн з усіх джерел фінансування, зокрема з обласного бюджету – понад 240 млн грн. Це дуже добрі показники», - сказав він.
Крім того, Володимир Гірняк нагадав, що подача заявок тривала з 11 грудня минулого року до 2 лютого 2018-го.
«Наша каденція вже втретє проводить конкурс мікропроектів, щороку збільшуючи фінансовий ресурс з обласного бюджету. Але саме цього року відчувається, що був особливий ажіотаж серед ініціативних громад, які збирали кошти, залучали спонсорів, писали проекти. Саме їм і допомагає районна та обласна влада», - розповів посадовець.
Далі, за словами заступника голови облради, буде обрано експертів, які й оцінюватимуть проекти. «До кінця березня відбуватиметься оцінювання. До Паски, думаю, ми повністю вже запустимо цей процес», - зауважив Володимир Гірняк.