• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Дидятицька сільська рада оголошує конкурс!

Дидятицька сільська рада  оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності сільської ради.

       Мета проведення незалежної оцінки: визначення  ринкової  вартості частини нежитлового приміщення площею 111,9 м2 в будівлі колишнього адмінбудинку сільської ради за адресою: Львівська область, с. Дидятичі,       вул. Шкільна, 8-а, для cуб’єкта господарювання, що провадить виробничу діяльність (розведення свійської птиці).

Запланована дата оцінки об’єкта станом на 28.02.2018 року.

        Учаснику конкурсу необхідно подати  в Дидятицьку сільську раду заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, інформацію щодо досвіду роботи на ринку оцінювання, кількість та кваліфікація оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, інформацію, щодо досвіду з оцінки подібного майна, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

        Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

       Конкурс відбудеться 21.03.2018 року об 1200 год. за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 12-а, кабінет секретаря сільської ради.

      Конкурсна документація подається в Дидятицьку сільську раду не пізніше ніж за чотири робочі дні (14.03.2018р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 12-а, кабінет секретаря сільської ради, тел.  3-64-16.