• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

Дидятицька сільська рада оголошує про наміри надання в оренду частини нежитлового приміщення площею 111,9 м2 в будівлі колишнього адмінбудинку сільської ради за адресою: Львівська область, с. Дидятичі,   вул. Шкільна, 8-а, для cуб’єкта господарювання, що провадить виробничу діяльність (розведення свійської птиці).

       Ціна за оренду приміщення за перший базовий місяць становить                     780,57 грн.

 

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в Дидятицьку сільську раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 08.05.2018 року за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 12-а, секретаря сільської ради, тел.      3-64-16.

         Конкурс відбудеться 10.05.2018 року об 1100 год. за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 12-а, кабінет секретаря сільської ради, тел.  3-64-16.

       За додатковою інформацією звертатись в Дидятицьку сільську раду за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 12-а, секретар сільської ради, тел.  3-64-16.

 

Сільський голова                                                                       Іван ЦЮПАК