• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

 

 

        Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду частини даху адмінбудинку районної ради  загальною площею 40 м2 за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, для встановлення обладнання базової станції мобільного зв’язку (розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій,  які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернет).

       Ціна за оренду частини даху адмінбудинку районної ради за перший базовий місяць становить   8763,80 грн.

 

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт орендованої території, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати частину даху адмінбудинку районної ради та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 22.05.2018 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).

         Конкурс відбудеться 23.05.2018 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (сектор з питань власності, управління комунальним майном та регулювання земельних відносин).