• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

КОНКУРСНА РАДА ЗАТВЕРДИЛА 1007 ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

3 травня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1007 переможців.
Як доповів секретаріат конкурсу, усі 976 потенційних переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад.
Отож, всі 976 потенційних переможців за рішенням Конкурсної ради стали переможцями.

http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/3161/group/17


Крім того, Конкурсна рада затвердила пропозиції по так званим соціально важливим проектам в розрізі адмінтеродиниць (міста обласного значення і райони) по одному проекту на територію. Загалом 28 соціально важливих проектів (окрім м. Новий Розділ, яке подало 4 проекти, які стали переможцями).
Ці 28 проектів було додано до вже 976 переможців. А також доплюсовано ще 3 проекти екологічних ініціатив за рахунок залишку суми – майже 500 тис грн із 5 млн грн, виділених для фінансування соціально важливих проектів і оплати роботи експертів з оцінювання ініціатив.
Отож, у підсумку в 2018 році маємо 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 253 млн грн, з яких 122,7 млн грн – кошти обласного бюджету.


Із переліками переможців у розрізі адмінтеродиниць Львівщини можна ознайомитися – тут.  http://www.oblrada.lviv.ua/UserFiles/Image/banners/Winners_list_1007.pdf


Отож, усі 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після певних бюджетних процедур отримають субвенції з обласного бюджету в розрізі адмінтеродиниць для реалізації проектів. Тому з 1 червня конкурсанти можуть всіма силами братися за втілювання в життя своїх ініціатив. А до 1 липня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. У противному випадку – субвенцію з обласної скарбнички може бути анульовано.