• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Мостиська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності

Мостиська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта районної комунальної власності.

       Мета проведення незалежної оцінки:

-визначення  ринкової  вартості нежитлового приміщення площею 16,2 м, яке знаходиться на першому поверсі районного Народного дому за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 18, для розміщення перукарні, з метою переукладення договору  оренди;

-визначення  ринкової  вартості нежитлового приміщення площею 10,24 м2, яке розташоване в  холі  будівлі адмінбудинку районної ради  за адресою: Львівська область, м. Мостиська,  вул. Грушевського, 22, для розміщення офісного приміщення суб’єкта господарювання, що здійснює проектні, проектно-вишукувальні, проектно-конструкторські роботи, з метою переукладення договору  оренди.

Запланована дата оцінки об’єкта станом на 30.04.2018 року.

        Учаснику конкурсу необхідно подати до загального відділу Мостиської районної ради заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, інформацію щодо досвіду роботи на ринку оцінювання, кількість та кваліфікація оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, інформацію, щодо досвіду з оцінки подібного майна, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

        Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

       Конкурс відбудеться 18.05.2018 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

      Конкурсна документація подається в Мостиську районну раду не пізніше ніж за чотири робочі дні (11.05.2018р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36, тел. 4-13-45.