• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

        Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду частини фойє площею 2,4 м2 в будівлі районної поліклініки Мостиської КЦРЛ за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Я.Мудрого, 111, для встановлення вендінгового кавового апарату.

       Ціна за оренду частини фойє в будівлі районної поліклініки за перший базовий місяць становить   158,76 грн.

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний провести поточний ремонт орендованої території, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду частини фойє необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати частину фойє в будівлі районної поліклініки та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 02.07.2018 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).

         Конкурс відбудеться 03.07.2018 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (сектор з питань власності, управління комунальним майном та регулювання земельних відносин).