• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

З Днем Конституції України!


Шановні земляки!
Від імені районної представницької влади, від депутатського корпусу Мостиської районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції.
Сьогодні, відзначаючи 22-гу річницю Конституції України, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи трьохстолітню конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

З повагою, голова ради                                                            Володимир ГОРБАЦЬО