• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Внесено зміни до постанови КМУ №196 "Деякі питання державного фонду регіонального розвитку" щодо процедури подання і відбору проектів, що фінансуються з ДФРР


1. Встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах (початок - не пізніше 15 січня, завершення - не пізніше 1 травня).
Відбір здійснюватиметься на наступний плановий рік і це дозволить прискорити реалізацію проектів на місцях. Тобто, до 1 травня 2019 року у регіонах повинні бути затверджені проекти, що будуть реалізовуватися у 2020 році. Чим швидше вони затверджуватимуться, тим скоріше буде схвалено їх фінансування і безпосередньо розпочнуться роботи.
2. Визначено мінімальну кошторисну вартість проектів.
Для проектів нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення - від 5 млн грн. Для інших проектів, наприклад, закупівля шкільних автобусів тощо - від 1 млн грн.
Прошу звертати на це особливу увагу при поданні проектів на розгляд комісій.
ДФРР дає регіонам чудову можливість реалізовувати необхідні проекти для людей - школи, дитсадки, лікарні, ЦНАПи та інші. У цьому році ця підтримка склала 6 млрд грн. Закликаю регіони бути відповідальними, адже від цього залежить безпека, комфорт і якість життя людей.

Більше деталей за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/574-2018-%D0%BF.